"همیشه می توان تولدی دوباره داشت..به روز شدن شبهای یکشنبه "
  ص

با سلام خدمت دوستان گرامی..

اربعین حسینی نزدیک است و شیعیان و محبان آن حضرت این سنت گرامی را پاس میدارند چرا که هیچ گاه گذشت زمان، وفاداری آنان را به امام حسین(ع) کم نمی کند و مکتب او را از بین نمی برد.

هیاهوی یزدیان زمان و تلاش های آنان تا عصر حاضر همیشه بر این بوده است که ذهن ها را از یاد حسینی پاک کند،اما مومن همیشه بیدار این نشانه(1) را سینه خود حک کرده اند..دوستان مهربان...!!

 هیچگاه نباید فراموش کنیم که همیشه عده ای با ابزارهای خاص هر زمان حق را مخفی می کنند و با غوغاسالاری تبلیغاتی واقعیت ها را می پوشانند..هرکس دینش لقلقه زبانش باشد و نان دینش را به نرخ روز خورد، مغلوب تبلیغات دشمن خواهد شد.امام حسین (ع)میخواست به ما یاد دهد همیشه حق،حق است و شما باید به حق وفادار باشید..

اگر قبول داشته باشیم ایده آل های معنوی و اخلاقی، واقعی ترین و حقیقی ترین ابعاد زندگی انسان هاست هیچ وقت از حسین (ع) و حکمت او به چیز دیگری دل نمی­ بندیم، چون می دانیم اگر چنین کنیم به غیر از حق و واقعیات دل  بسته­ ایم.

1. مرحوم شیخ طوسی(ره) در این­باره روایتی را از امام حسن عسكری(ع) نقل كرده اند:« علامت مؤمن (شیعه) پنج چیز است: نماز 51 ركعتی (17 ركعت واجب و 34 ركعت مستحبی و نافله)، زیارت اربعین، انگشتر در دست راست، پیشانی را در سجده بر خاك نهادن و بسم الله الرحمن الرحیم را بلند گفتن.» (تهذیب الاحكام، ج 6، ص 52؛ مصباح، كفعمی، ص486

648.)
طبقه بندی: اخلاق اسلامی، 
برچسب ها: اربعین حسینی، وفاداری به حق، تبلیغات،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : یکشنبه 3 بهمن 1389 | توسط : قطره | نظرات()