"همیشه می توان تولدی دوباره داشت..به روز شدن شبهای یکشنبه "
باسلام
دیروز عید بزرگی برای ما شیعیان بود(عید غدیر خم).آنقدر کتابها و استدلال های کلامی بر استنباط ولایت و جانشینی علی (ع) نگاشته شده است که امامت ایشان را اظهر من الشمس(روشن تر از آفتاب) میکند. اما جای بسی تاسف و ناراحتی که پیروان سقیفه(اهل سنت) بجای نگاه آزاد و به دور از تعصب و کینه، استنباط ها، نوشته هارا توجیه کرده و آنها را خواب شیعه و پیروان امیرالمومنین(ع) قلمداد میکند و در منجلاب تاریکی و ضلالت قدم گذارده و ولایت را در آن رو« اظهار محبت» معنی میکنند.البته اگر این محبت هم برای آنها ارزشی  داشت بعد از مرگ رسول (ص) به خانه دختر و اهل بیتش(عیلهم السلام) برای بیعت گرفتن هجوم نمی آوردند!!
اسلام انحرافی یا همان اهل سنت خودمان دست رنج کسانی است که به پیروری کورکورانه از عالمان جاهل و کینه ورز می پردازند.اسلامی که بیشتر انفعالی و ارتجاعی بوده تا پویا و آزاد اندیش .
اسلامی که امروز اهالی دهکده جهانی آنرا میشناسند همین اسلام است.اسلامی که در آن خشونت از طرفی و فحشا و سر خوردگی از سویی دیگر مورد تایید آن است!! و این دست رنج برادران اهل سنت ماست.
اگر عالمان و مردمان اهل سنت کمی و  اندک کمی  به فکر فرو می رفتند تا ماجرای غدیر را ببینند دیگر به باتلاق و منجلاب کثیف توجیه برنمی آمدند تا استدلالهای سخیف را برای خودشان ایجاد کنند..
اگر انکار غدیر نبود محرمی بر پا نمیشد تا حدود نیم قرن بعد، خون پسر پیامبر(ص) بر زمین بریزد..پیامبری که اهل سنت سینه چاک دروغین اویند و محبتشان از زبان بیشتر تجاوز نمیکند.
ان شاء الله برای محرم در وبلاگ برای ویژه ای دارم که نظرات دوستان میتوونه راه گشای باشه ما رو به امام حسین(ع) نزدیک کنه..تا بعد
طبقه بندی: فضایل اخلاقی، 
برچسب ها: محبت، غدیر، اهل سنت،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : جمعه 5 آذر 1389 | توسط : قطره | نظرات()
نمایش نظرات 1 تا 30