"همیشه می توان تولدی دوباره داشت..به روز شدن شبهای یکشنبه "
سلام خدمت دوستان گرامی
باید عذر خواهی بزرگی خدمت شما انجام بدم یک هفته به روز نشدم ..از تمامی دوستانی که اومدن تا آپ جدید رو ببینن ولی جای خالی رو مشاهده کردن شرمنده ام بالاخره مشکلات ناگهانی پیش میاد...
 هفته ای که گذشت اتفاق ناگواری در عرصه بین المللی رخ داد واین اتفاق در کشوری انجام شد که خیلی ها سرزمین آرزوها و آمال اوناست...آمریکا مهد تمدن جدید و دایه دار آزادی و فرهنگ!!! سوزاندن قرآن توسط عده ای از افراد در مقابل کاخ سفید .البته این ماجرا از هفته ها قبل توسط کشیشی درست شد..کشیشی که بیشتر قیافه کابوهایی بود که ما در فیلم های وسترن مشاهده میکردیم.
سردمداران آمریکا که از صهیونیستها و فراماسونرها هستند شمشیر اسلام ستیزی را از رو بستند و با انواع حربه ها مردم رو به اسلام بد بین میکنند و اسلام رو دین خشنی معرفی میکنن درحالی که اسلام دین محبت (1)،برابری(2) ،برادری،..است.
این حرکت زشت و وقیح بدون هیچ تردیدی مردود و محکوم است وما به هر نحو باید اعلان انزجار خودمون رو به عنوان یک بچه مسلمان اعلام کنیم .جالبه که کشورهای مسلمان سنی نشین ،که ادعای "قران برای ما کافی است"را سر میدهند هیچگونه اعتراضی نداشتند(بجز چند کشورآنهم به صورت جزیی )مردم این کشورها اعتراضی در خور شایسه انجام ندادندو بار دیگر ثابت کردند که چقدر در مسلمانی خود ثابت قدم هستند!!!


قرآن با ادعای خود همیشه محفوظ است«إِنَّا نَحْنُ نَزَّلْنَا الذِّكْرَ وَ إِنَّا لَهُ لَحافِظُونَ»و اینگونه اعمال خللی در قرآن و اعتقاد به آن ایجاد نمیکند، چه بسا افراد زیاد تری به قران و اسلام مراجعه خواهند کرد
پی نوشت
(1)یكى از اصحاب امام باقر (ع) مى‏گوید: «در محضر امام باقر (ع) بودم. مسافرى از خراسان كه آن راه دور را پیاده طى كرده بود، به حضور امام شرفیاب شد، پاهایش را كه از كفش در آورد ترك برداشته بود. گفت به خدا سوگند مرا نیاورد از آنجا كه آمدم مگر دوستى شما اهل بیت. امام فرمود: «هل الدّین الّا الحب؟ آیا دین چیزى غیر از دوستى است؟» جاذبه و دافعه على (ع)، ص 101.
(2)مَنْ عَمِلَ صالِحاً مِنْ ذَكَرٍ أَوْ أُنْثى وَ هُوَ مُؤْمِنٌ، فَلَنُحْیِیَنَّهُ حَیاةً طَیِّبَةً هركس عمل صالحى انجام دهد مرد باشد یا زن در حالى كه مؤمن هم باشد حتماً او را با حیات پاكیزه احیاء و زنده مى‏كنیم» (نحل، آیه 97)

طبقه بندی: رذایل اخلاقی، 
برچسب ها: قرآن،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : یکشنبه 28 شهریور 1389 | توسط : قطره | نظرات()